Tandemový seskok ze 4000 metrů + video a foto z handy kamery

»  SLUŽBY  « »  Tandemové seskoky  «

Váš tandempilot má na svém levém zápěstí umístěnou GoPro kameru, z které natáčí průběh Vašeho tandemového seskoku - volný pád i let pod otevřeným padákem až do přistání. U této varianty seskoku není přítomen externí kameraman.

Zarezervujte si tandemový seskok u nás třeba na těchto webových stránkách, e-mailem na info@skycentrum.cz nebo na zákaznické lince 724 002 001.

Vyzkoušejte si tandemový seskok s námi, a to v největším centru parašutismu a vyhlídkových letů v ČR – na letišti v Příbrami. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné a zábavné! Naši tandemoví piloti jsou skuteční profesionálové, tandemové seskoky a instruktorská činnost jsou jejich hlavním zaměstnáním a bez výjimky patří k nejzkušenějším instruktorům v ČR.

K seskokům používáme zahraniční padáky vybavené automatickými zajišťovacími přístroji Cypres.
K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařská prohlídka, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se už o vše postaráme.

Tandemový seskok může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 110 kg (výjimky po konzultaci možné).

Jak to probíhá?


Po příchodu na recepci (manifest) vyplníte přihlášku k tandemovému seskoku a odevzdáte Váš voucher. Následně Vám přidělíme číslo skupiny a odeberete se do „přípravny“, kde Vás oblékneme do kombinézy a speciálního postroje pro seskok. Poté obdržíte asi 15 minutovou instruktáž, během které Vám tandempilot i s pomocí instruktážního videa vysvětlí, jak seskok probíhá. Na oči dostanete ochranné brýle.

Nastupujete s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k seskoku (letadlo stoupá cca 15 minut do výšky 4.000 m). Během stoupání si Vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem. Ve správné výšce následuje tolik očekávaný výskok z letadla, cca 50 vteřin euforie volného pádu rychlostí cca 200 km/h, otevření padáku a bezpečné přistání „do měkkého“ – na klín Vašeho tandempilota.

Po přistání si užíváte gratulace od Vašich nejbližších. Od nás obdržíte navíc CERTIFIKÁT o absolvování tandemového seskoku.

Průběh seskoku


Celý průběh seskoku – od nástuu do letadla, volného pádu až po přistání – je možné natočit a nafotit jedním z našich šikovných vzdušných kameramanů. Střihač pak natočené záběry ihned sestříhá, ozvučí a uloží na Vaše privátní cloudové úložiště a to vše do 30 minut po seskoku. Po té máte celých 14 dní abyste si fotografie a video stáhnuli. Odkaz můžete také poslat rodině a přátelům po celém světě aby se na video mohli ihned podívat.

O svou radost z nevšedního zážitku se tak můžete s kýmkoliv podělit a sami sebe opakovaně spatřit ve filmu.
Kameraman Vám natočí nastupování do letadla, let letadlem se záběry zevnitř kabiny, pilotní kabiny a záběry z okna letadla. Poté se zavěsí zvenku na trup letadla a natáčí vás a fotografuje ve dveřích těsně před výskokem a spolu s Vámi odskakuje ve stejném okamžiku. Celou dobu volného pádu je před Vámi, můžete mu podat ruku, mávat na něj. V poloze na zádech pak natáčí otevírání vašeho padáku a sám otevírá o něco později padák tak, aby přistál dřív, znovu nachystal kameru a fotoaparát a zaznamenal Vaše přistání.

Kde skáčeme


Naše služby poskytujeme výhradně na našem domovském letišti Příbram – Dlouhá Lhota s výbornou polohou nedaleko Prahy přímo u dálnice D4 (Strakonická). Zde jsme pro Vás vybudovali skutečně krásné zázemí s hotelem a dalšími službami, kde se Vy i Vaše ratolesti určitě nebudete nudit.

Proč se s námi rozhodně nebát


Naše společnost zakoupila nové moderní tandemové systémy Sigma od firmy Relative Workshop, které byly od základu vyvíjeny dle nejnovějších poznatků o tandemových seskocích. Systémy Sigma obsahují mnoho vylepšení, díky kterým jsou minimálně o 20% bezpečnější než ostatní tandemové systémy jiných firem. Výčet těchto vylepšení by Vám asi nic neřekl, ale věřte, že naši tandempiloti i Vy jako pasažéři zcela jistě ocení daleko větší komfort postroje, mnohem příjemnější let na padáku a přistání.

Všechny naše padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty!

Naši tandemoví piloti jsou skutečnými profesionály. Tandemové skákání je jejich profesí na plný úvazek. Svou profesi vykonávají řadu let a patří mezi nezkušenější tandemové piloty v ČR.
pdfObchodní podmínky platné od 11. 04. 2023(142,88 kB) pdfHow to get to our departure point in Prague(637,8 kB) pdfJak se k nám dostat(1,12 MB) pdfHow to get to the Airport(1,14 MB)
MAPA STRÁNEK

ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 ....... 2024 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz