Tandemový seskok ze 4 000 m

»  SLUŽBY  » «  Tandemové seskoky  «

Skáčeme denně březen - listopad.
Pokud chcete seskok darovat jako dárek, rádi Vám vystavíme poukaz s platností 1 rok ode dne vydání.


Zarezervujte si tandemový seskok u nás třeba na těchto webových stránkách, e-mailem na info@skycentrum.cz nebo na zákaznické lince 724 002 001.

Vyzkoušejte si tandemový seskok s námi, a to v největším centru parašutismu a vyhlídkových letů v ČR – na letišti v Příbrami. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné a zábavné! Naši tandemoví piloti jsou skuteční profesionálové, tandemové seskoky a instruktorská činnost jsou jejich hlavním zaměstnáním.

Každý z nich absolvoval již nejméně 6.000 seskoků a bez výjimky patří k nejzkušenějším instruktorům v ČR.
K seskokům používáme zahraniční padáky vybavené automatickými zajišťovacími přístroji Cypres.
K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařská prohlídka, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se už o vše postaráme.

Tandemový seskok může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 130 kg (výjimky po konzultaci možné).

Jak to probíhá?


Po příchodu na recepci (manifest) vyplníte přihlášku k tandemovému seskoku a odevzdáte Váš voucher. Následně Vám přidělíme číslo skupiny a odeberete se do „přípravny“, kde Vás oblékneme do kombinézy a speciálního postroje pro seskok. Poté obdržíte asi 15 minutovou instruktáž, během které Vám tandempilot i s pomocí instruktážního videa vysvětlí, jak seskok probíhá. Na oči dostanete ochranné brýle.

Nastupujete s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k seskoku (letadlo stoupá cca 15 minut do výšky 4.000 m). Během stoupání si Vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem. Ve správné výšce následuje tolik očekávaný výskok z letadla, cca 50 vteřin euforie volného pádu rychlostí cca 200 km/h, otevření padáku a bezpečné přistání „do měkkého“ – na klín Vašeho tandempilota.

Po přistání si užíváte gratulace od Vašich nejbližších. Od nás obdržíte navíc CERTIFIKÁT o absolvování tandemového seskoku a ORIGINÁLNÍ TANDEMOVÉ TRIČKO.

Průběh seskoku


Celý průběh seskoku – od nástuu do letadla, volného pádu až po přistání – je možné natočit a nafotit jedním z našich šikovných vzdušných kameramanů. Ten natočené záběry ihned sestříhá, ozvučí a vypálí digitální fotografie v profi kvalitě na CD nebo stáhne na USB flash disk. Vše Vám předává max. do 30 minut po seskoku.

O svou radost z nevšedního zážitku se tak můžete s kýmkoliv podělit a sami sebe opakovaně spatřit ve filmu.
Kameraman Vám natočí nastupování do letadla, let letadlem se záběry zevnitř kabiny, pilotní kabiny a záběry z okna letadla. Poté se zavěsí zvenku na trup letadla a natáčí vás a fotografuje ve dveřích těsně před výskokem a spolu s Vámi odskakuje ve stejném okamžiku. Celou dobu volného pádu je před Vámi, můžete mu podat ruku, mávat na něj. V poloze na zádech pak natáčí otevírání vašeho padáku a sám otevírá o něco později padák tak, aby přistál dřív, znovu nachystal kameru a fotoaparát a zaznamenal Vaše přistání.

Kde skáčeme


Naše služby poskytujeme výhradně na našem domovském letišti Příbram – Dlouhá Lhota s výbornou polohou nedaleko Prahy. Zde jsme pro Vás vybudovali skutečně krásné zázemí s hotelem, restaurací a dalšími službami, kde se Vy i Vaše ratolesti určitě nebudete nudit.

Proč se s námi rozhodně nebát


Naše společnost zakoupila nové moderní tandemové systémy Sigma od firmy Relative Workshop, které byly od základu vyvíjeny dle nejnovějších poznatků o tandemových seskocích. Systémy Sigma obsahují mnoho vylepšení, díky kterým jsou minimálně o 20% bezpečnější než ostatní tandemové systémy jiných firem. Výčet těchto vylepšení by Vám asi nic neřekl, ale věřte, že naši tandempiloti i Vy jako pasažéři zcela jistě ocení daleko větší komfort postroje, mnohem příjemnější let na padáku a přistání.

Všechny naše padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty!

Naši tandemoví piloti jsou skutečnými profesionály. Tandemové skákání je jejich profesí na plný úvazek. Každý z nich má na svém kontě více než 6.000 seskoků. Svou profesi vykonávají řadu let, jsou nezkušenějšími tandemovými piloty v ČR.
pdfCertificate of insurance 2019(453,86 kB) pdfObchodní podmínky(440,41 kB) pdfHow to get to our departure place in Prague(431,79 kB) pdfJak se k nám dostat(225,67 kB)
ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz