Základní parašutistický výcvik

»  SLUŽBY  » «  Parašutistický výcvik  «

Tento výcvik je určen pro naprosté začátečníky, kteří chtějí ochutnat pocit vznášet se na padáku, který si sami řídí. Rovněž je určen pro ty, kteří již mají nějaký ten seskok padákem za sebou, ale před dlouhou dobou, nebo svůj předchozí seskok absolvovali na kulatém padáku. Jde zpravidla o seskok z výšky 1.200 – 1.500 m nad terénem s automatickým otevřením hlavního padáku (padák je otevřen výtažným lanem zakotveným v letadle). Pro větší bezpečnost je zajišteno spojení instruktora na zemi a žáka na padáku pomocí vysílačky.

Výcvik se skládá z teorie a následného seskoku s automatickým otevřením padáku. Výcvik je dle platných předpisů nutné rozdělit do min. 2 dní (teorie a seskok, příp. seskoky.

V ceně výcviku není zahrnuta nutná lékařská prohlídka.

Průběh výcviku
Telefonicky na 724 002 001 nebo e-mailem rezervace@skycentrum.cz si u nás sjednáte termín Vašeho výcviku. Žádné pevně dané termíny výcviku nepublikujeme, věnujeme se Vám individuelně dle Vašeho přání a Vaší časové vytíženosti. Skáčeme denně březen – listopad.
My Vám sdělíme jméno Vašeho instruktora, který se Vám ozve a se kterým doladíte veškeré detaily. Na teoretický výcvik je třeba s sebou přinést občanský průkaz, zdravotní prohlídku a voucher. Zde také vyplníte Vaši přihlášku k výcviku. Po dokončení teoretického výcviku absolvujete písemný test, který společně se svým instruktorem vyhodnotíte.
Další den s Vámi instruktor vše ještě jednou projde a pokud je vše v pořádku, můžete si užít svůj samostatný seskok!
Teoretický výcvik a samotné seskoky je nutné dle platných předpisů rozdělit do více dnů. Po dohodě s přiděleným instruktorem tedy přijdete určený den na teorii, seskok, příp. seskoky poté probíhají v jiné dny dle domluvy.
Používáme výhradně nejmodernější padákové soupravy typu STUDENT. Na závěr obdržíte CERTIFIKÁT (DIPLOM), doklad o absolvování seskoku(ů).

Termíny
Žádné pevně dané termíny výcviku nepublikujeme, věnujeme se Vám individuelně dle Vašeho přání a Vaší časové vytíženosti. Skáčeme denně březen – listopad.

Pokud chcete výcvik darovat, rádi Vám vystavíme poukaz s platností 1 rok ode dne vydání.

Výcvik prosím rezervujte na naší zákaznické lince 724 002 001 nebo na e-mailu rezervace@skycentrum.cz.

3 000

pdfCertificate of insurance 2019(453,86 kB) pdfObchodní podmínky(440,41 kB) pdfHow to get to our departure place in Prague(431,79 kB) pdfJak se k nám dostat(225,67 kB)
ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz