Samostatný seskok IAFF

»  SLUŽBY  » «  Parašutistický výcvik  «

Jedná se o první seskok z kurzu AFF. Tento druh seskoku je podobně jako tandemový seskok jednou z nejbezpečnějších a nejrychlejších způsobů, jak si vyzkoušet volný pád. Seskok IAFF se skládá z teorie a seskoku padákem včetně volného pádu. V tomto případě se seskok provádí z výšky 4.000 m společně se dvěma instruktory s kvalifikací AFF.  Pro větší bezpečnost je zajišteno spojení instruktora na zemi a žáka na padáku pomocí vysílačky.

Jeden z instruktorů Váš seskok natáčí – tento záznam Vám na přání sestříháme a stáhneme na USB flash disk.

V ceně výcviku není zahrnuta nutná lékařská prohlídka.

Průběh výcviku

Telefonicky na 724 002 001 nebo e-mailem rezervace@skycentrum.cz si u nás sjednáte termín Vašeho výcviku. Žádné pevně dané termíny výcviku nepublikujeme, věnujeme se Vám individuelně dle Vašeho přání a Vaší časové vytíženosti. Skáčeme denně březen – listopad.
My Vám sdělíme jméno Vašeho instruktora, který se Vám ozve a se kterým doladíte veškeré detaily. Na teoretický výcvik je třeba s sebou přinést občanský průkaz, zdravotní prohlídku a voucher. Zde také vyplníte Vaši přihlášku k výcviku. Po dokončení teoretického výcviku absolvujete písemný test, který společně se svým instruktorem vyhodnotíte.
Další den s Vámi instruktor vše ještě jednou projde a pokud je vše v pořádku, můžete si užít svůj samostatný seskok!
Teoretický výcvik a samotné seskoky je nutné dle platných předpisů rozdělit do více dnů. Po dohodě s přiděleným instruktorem tedy přijdete určený den na teorii, seskok, příp. seskoky poté probíhají v jiné dny dle domluvy.
Používáme výhradně nejmodernější padákové soupravy typu STUDENT. Na závěr obdržíte CERTIFIKÁT (DIPLOM), doklad o absolvování seskoku(ů).

Termíny
Žádné pevně dané termíny výcviku nepublikujeme, věnujeme se Vám individuelně dle Vašeho přání a Vaší časové vytíženosti. Skáčeme denně březen – listopad.

Pokud chcete výcvik darovat, rádi Vám vystavíme poukaz s platností 1 rok ode dne vydání.

Výcvik prosím rezervujte na naší zákaznické lince 724 002 001 nebo na e-mailu rezervace@skycentrum.cz.

 

7 200

pdfCertificate of insurance 2019(453,86 kB) pdfObchodní podmínky(440,41 kB) pdfHow to get to our departure place in Prague(431,79 kB) pdfJak se k nám dostat(225,67 kB)
ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz