kurz AFF (Accelerated freefall)

»  SLUŽBY  » «  Parašutistický výcvik  «

AFF (Accelerated freefall) je ideální a nejrychlejší cestou, jak se stát sportovním parašutistou. Výcvik zahrnuje 10 minut ve větrném tunelu (simulátor volného pádu) a 8 seskoků volným pádem z výšky 4.000 metrů.
Během těchto seskoků se o Vás stará speciálně vyškolený AFF instruktor. Po důkladné pozemní přípravě budete připraveni na první seskok padákem, který absolvujete spolu se dvěma instruktory. Druhý seskok proběhne ve stejném složení. Další seskoky absolvujete s jedním instruktorem. Během tohoto výcviku se naučíte základy ovládání Vašeho těla za volného pádu a budete schopni pod dohledem instruktora samostatně skákat. Vaše seskoky jsou hodnoceny pomocí videa a tím je zajištěno rychlé odstranění možných chyb.

Termíny
Žádné pevně dané termíny výcviku nepublikujeme, věnujeme se Vám individuelně dle Vašeho přání a Vaší časové vytíženosti. Skáčeme denně březen – listopad.

Pokud chcete výcvik darovat, rádi Vám vystavíme poukaz s platností 1 rok ode dne vydání.

Výcvik prosím rezervujte na naší zákaznické lince 724 002 001 nebo na e-mailu rezervace@skycentrum.cz. 

40 000

V ceně výcviku není zahrnuta nutná lékařská prohlídka.

Podmínky přijetí do výcviku


  1. Mít zdravotní prohlídku od leteckého lékaře, seznam pověřených lékařů najdete ZDE. Pro uchazeče z Prahy, Českých Budějovic nebo Ostravy doporučujeme www.leteckylekar.cz

     
  2. Mít dovršených alespoň 15 let (do 18 let věku je nutný písemný souhlas obou rodičů)

Průběh výcviku


Telefonicky nebo e-mailem si u nás sjednáte termín Vašeho výcviku. Žádné pevně dané termíny výcviku nepublikujeme, věnujeme se Vám individuelně dle Vašeho přání a Vaší časové vytíženosti. Skáčeme denně březen – listopad.

My Vám sdělíme jméno Vašeho instruktora, který se Vám ozve a se kterým doladíte veškeré detaily. Na teoretický výcvik je třeba s sebou přinést občanský průkaz, zdravotní prohlídku a voucher. Zde také vyplníte Vaši přihlášku k výcviku. Po dokončení teoretického výcviku absolvujete písemný test, který společně se svým instruktorem vyhodnotíte.

Další den s Vámi instruktor vše ještě jednou projde a pokud je vše v pořádku, můžete si užít svůj samostatný seskok!

Teoretický výcvik a samotné seskoky je nutné dle platných předpisů rozdělit do více dnů. Po dohodě s přiděleným instruktorem tedy přijdete určený den na teorii, seskok, příp. seskoky poté probíhají v jiné dny dle domluvy.
Používáme výhradně nejmodernější padákové soupravy typu STUDENT. Na závěr obdržíte CERTIFIKÁT (DIPLOM), doklad o absolvování seskoku(ů).

Termíny


Žádné pevně dané termíny výcviku nepublikujeme, věnujeme se Vám individuelně dle Vašeho přání a Vaší časové vytíženosti. Skáčeme denně březen – listopad.
pdfCertificate of insurance 2019(453,86 kB) pdfObchodní podmínky(440,41 kB) pdfHow to get to our departure place in Prague(431,79 kB) pdfJak se k nám dostat(225,67 kB)
ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz