Kurz IFF

»  SLUŽBY  « »  Kurzy parašutismu - AFF  «

Když nevíte, jestli byste se chtěli stát parašutistou, ale přesto vás to láká, zkuste seskok IFF. Při tomto seskoku si vyzkošíte, jaké to je skočit sám. Přesto vás po celou dobu volného pádu budou osobně doprovázet dva velmi zkušení instruktoři. Ti s vámi budou až do otevření padáku. Potom vás budou pokračovat navádět pomocí vysílačky až do bezpečného přistání.
První den absolvujete velmi podrobnou přípravu v délce asi 8 hodin, kde se naučíte ovládat své tělo během volného pádu. Naučíte se řídit padák za různých meteorologických podmínek. Budete vědět jak krásně a pohodlně přistát a spoustu dalších důležitých a zajímavých věcí o parašutismu.
Druhý den bude ještě zajímavější. To už si obléknete kombinézu, helmu a na záda si dáte vlastní padák. Letadlo s vámi i dvěma instruktory vystoupe do výšky 4000m a vy společně vyskočíte. Zažijete neuvěřitelných 50-60 vteřin společného volného pádu a pak ještě 7-8 minut budete řídit vlastní padák pod dozorem instruktora, který vás bude současně navádět na bezpečné přistání. A když se vám to zalíbí...? Tak můžete pokračovat úlohou číslo dva a třeba absolvovat celý kurz AFF. Pak se z vás stane opravdový parašutista.
TENTO SESKOK JE VHODNÝ TAKÉ JAKO DÁREK.
Pro rezervaci nebo zaslání dárkového balení klikněte zde.
9 900
pdfObchodní podmínky platné od 11. 04. 2023(142,88 kB) pdfHow to get to our departure point in Prague(637,8 kB) pdfJak se k nám dostat(1,12 MB) pdfHow to get to the Airport(1,14 MB)
MAPA STRÁNEK

ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 ....... 2024 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz