FAQ (často kladené otázky)Jak dlouho strávím na letišti?

Požádáme Vás, abyste přijeli 45 minut před sjednaným časem seskoku. Na letišti strávíte cca 2 - 2,5 hodiny podle toho, zda máte tandemový seskok s videozáznamem nebo variantu bez videozáznamu.

Mohu s sebou vzít na letiště doprovod?

Ano, rádi Vaše blízké na našem letišti uvítáme. Ovšem rádi bychom poprosili, abyste měli své čtyřnohé mazlíčky vzhledem k bezpečnosti na vodítku.

 

Jak se k vám dostaneme?

Mapka "Kde nás najdete" je v patičce webových stránek. Pokud se rozhodnete k nám na letiště vyrazit podle navigace, nedoporučujeme zadávat naši adresu Drásov-Skalka 39. Může se stát, že Vás navigace přivede do blízké vesnice.
Do moderních navigací můžete jednoduše zadat "skycentrum" nebo "Letiště Příbram" a to Vás dovede přímo k nám na letiště.
Na letišti je placené parkoviště 50,- Kč (celodenní parkovné) a platí se pouze při vjezdu. Mějte prosím připravené drobné. :)

Mohu mít na seskok svou vlastní kameru?

Omlouváme se, ale z bezpečnostních důvodů není možné použít svou vlastní kameru, a to ani GoPro kameru se speciálním postrojem. Toto jsou pravidla provozovatelů tandemových seskoků po celém světě. Váš seskok rád natočí jeden z našich skvělých vzdušných kameramanů. Děkujeme za pochopení.

Mohu skočit, pokud nosím brýle?

Ano, samozřejmě. Máme k dispozici parašutistické "brýle přes brýle", které Vám na seskok zapůjčíme.

Mám zdravotní handicap, můžu skočit?

U nás ve Sky Centru máme veliké zkušenosti s tandemovými seskoky pro klienty ze zdravotním handicapem. Prosíme, kontaktujte nás na 724 002 001 a náš šéfinstruktor s Vámi rozsah Vašeho handicapu prodiskutuje, vyptá se Vás na určité věci a rozhodne, zda je možné seskok provést.

Existuje pro seskok nějaký váhový limit?

Sky Centrum Příbram provádí seskoky s klienty do 110 kg, a to bez příplatku jako jediná společnost v ČR.

Jste pojištěni?

Ano, samozřejmě. Náhled pojistného certifikátu pro sezonu 2022 ZDE.

Co si mám vzít na sebe?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a obuv, která vám nespadne z nohy. :) Od nás na seskok obdržíte kombinézu a veškeré potřebné vybavení.

Mohu u Vás platit kartou?

Ano, za seskoky je možné platit platební kartou.

pdfObchodní podmínky platné od 11. 04. 2023(142,88 kB) pdfHow to get to our departure point in Prague(637,8 kB) pdfJak se k nám dostat(1,12 MB) pdfHow to get to the Airport(1,14 MB)
MAPA STRÁNEK

ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 ....... 2024 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz