FAQ (často kladené otázky)Jak dlouho strávím na letišti?

Požádáme Vás, abyste přijeli 40 minut před sjednaným časem seskoku. Na letišti strávíte cca 1 - 1,5 hodiny.

Mohu s sebou vzít na letiště doprovod?

Ano, rádi Vaše blízké na našem letišti uvítáme. Ovšem rádi bychom poprosili, abyste měli své čtyřnohé mazlíčky vzhledem k bezpečnosti na vodítku.

Bohužel, letištní restaurace je zavřená, prosím, myslete na to, pokud se k nám chystáte i s rodinou. Děkujeme za pochopení.

Jak se k vám dostaneme?

Mapku, kde nás najdete, uvidíte na našich webových stránkách. Pokud se rozhodnete k nám na letiště vyrazit podle navigace, nedoporučujeme zadávat naši adresu Drásov-Skalka 39. Může se stát, že Vás navigace přivede do blízké vesnice.
Do moderních navigací můžete jednoduše zadat "skycentrum" nebo "Letiště Příbram" a to Vás dovede přímo k nám na letiště.
Na letišti je placené parkoviště 50,- Kč (celodenní parkovné) a platí se pouze při vjezdu. Mějte prosím připravené drobné. :)

Mohu mít na seskok svou vlastní kameru?

Omlouváme se, ale z bezpečnostních důvodů není možné použít svou vlastní kameru, a to ani GoPro kameru se speciálním postrojem. Toto jsou pravidla provozovatelů tandemových seskoků po celém světě. Váš seskok rád natočí jeden z našich skvělých vzdušných kameramanů. Děkujeme za pochopení.

Mohu skočit, pokud nosím brýle?

Ano, samozřejmě. Máme k dispozici parašutistické "brýle přes brýle", které Vám na seskok zapůjčíme.

Mám zdravotní handicap, můžu skočit?

U nás ve Sky Centru máme veliké zkušenosti s tandemovými seskoky pro klienty ze zdravotním handicapem. Prosíme, kontaktujte nás na 724 002 001 a náš šéfinstruktor s Vámi rozsah Vašeho handicapu prodiskutuje, vyptá se Vás na určité věci a rozhodne, zda je možné seskok provést.

Existuje pro seskok nějaký váhový limit?

Sky Centrum Příbram provádí seskoky s klienty do 130 kg, a to bez příplatku jako jediná společnost v ČR.

Jste pojištěni?

Ano, samozřejmě. Náhled pojistného certifikátu pro sezonu 2020 ZDE.

Co si mám vzít na sebe?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a obuv, která vám nespadne z nohy. :) Od nás na seskok obdržíte kombinézu a veškeré potřebné vybavení.

Mohu u Vás platit kartou?

Ano, za seskoky je možné platit platební kartou.

pdfSměrnice COVID 2021(92,84 kB) pdfObchodní podmínky(492,28 kB) pdfHow to get to our departure place in Prague(637,8 kB) pdfJak se k nám dostat(225,67 kB)
ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 ....... 2022 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz