FAQ (často kladené otázky)Jak dlouho strávím na letišti?

Požádáme Vás, abyste přijeli 30 minut před sjednaným časem seskoku. Na letišti strávíte cca 1 - 1,5 hodiny podle toho, zda máte tandemový seskok s videozáznamem nebo variantu bez videozáznamu.

Mohu s sebou vzít na letiště doprovod?

Ano, rádi Vaše blízké na našem letišti uvítáme. Ovšem rádi bychom poprosili, abyste měli své čtyřnohé mazlíčky vzhledem k bezpečnosti na vodítku.
Děti si mohou v našem manifestu vypůjčit nějaké hračky (motorky apod.).
Bohužel, letištní restaurace je zavřená, prosím, myslete na to, pokud se k nám chystáte i s rodinou. Děkujeme za pochopení.

Jak se k vám dostaneme?

Mapku, kde nás najdete, uvidíte na našich webových stránkách. Pokud se rozhodnete k nám na letiště vyrazit podle navigace, nedoporučujeme zadávat naši adresu Drásov-Skalka 39. Může se stát, že Vás navigace přivede do blízké vesnice.
Do moderních navigací můžete jednoduše zadat "skycentrum" a to Vás dovede přímo k nám na letiště.
Na letišti je placené parkoviště 50,- Kč a platí se při vjezdu. Prosíme, mějte připravenou minci. :)

Mohu mít na seskok svou vlastní kameru?

Omlouváme se, ale bohužel z bezpečnostních důvodů není možné použít svou vlastní kameru, a to ani GoPro kameru se speciálním postrojem. Toto jsou pravidla provozovatelů tandemových seskoků po celém světě. Váš seskok rád natočí jeden z našich skvělých vzdušných kameramanů. Děkujeme za pochopení.

Mohu skočit, pokud nosím brýle?

Ano, samozřejmě. Máme k dispozici parašutistické "brýle přes brýle", které Vám na seskok zapůjčíme.

Mám zdravotní handicap, můžu skočit?

Naše společnost má obrovské zkušenosti s tandemovými seskoky pro klienty ze zdravotním handicapem. Prosíme, kontaktujte nás na 724 002 001 a náš šéfinstruktor s Vámi rozsah Vašeho handicapu prodiskutuje, vyptá se Vás na určité věci a rozhodne, zda je možné seskok provést.

Existuje pro seskok nějaký váhový limit?

Naše společnost provádí seskoky s klienty do 130 kg, a to bez příplatku jako jediná v ČR.

Jste pojištěni?

Ano, samozřejmě. Náhled pojistného certifikátu pro sezonu 2019 ZDE.

Co si mám vzít na sebe?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a obuv, která vám nespadne z nohy. :) Od nás na seskok obdržíte kombinézu a veškeré potřebné vybavení.

Mohu u Vás platit kartou?

Ano, za seskoky je možné platit platební kartou.

pdfCertificate of insurance 2019(453,86 kB) pdfObchodní podmínky(440,41 kB) pdfHow to get to our departure place in Prague(431,79 kB) pdfJak se k nám dostat(225,67 kB)
ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz