Dárek v krásné plechovce. Dárkové balení objednejte na tel. 724 002 001
SKY CENTRUM PŘÍBRAM

O JUMP-TANDEM SkyCentruJUMP-TANDEM SkyCentrum s.r.o. je jediným provozovatelem tandemových seskoků na letišti v Příbrami. S námi skáčete opravdu ze 4km! Vyhněte se nepříjemným překvapením u společností, které nabízejí seskok ze 3000-4000m. Většinou u nich dosáhnete výšky max. 2700m. Nemůžou za to :-). Jen používají letadlo, které ani do 3000m nevyletí. U nás poletíte nádherným turbovrtulovým letadlem a věřte, že i ten vyhlídkový let při stoupání do 4000m si opravdu užijete.

Na letišti v Příbrami působíme všichni již od roku 2001. Za tuto dobu se nám podařilo nasbírat obrovské zkušenosti a pro své klienty vybudovat skutečně reprezentativní zázemí, kde se Vy ani Váš doprovod rozhodně nebudete nudit. Bezpečnost je u nás na prvním, druhém i třetím místě.

Našimi klienty jsou jak děti od 8 let (se souhlasem min. 1 rodiče), tak senioři do 100 let. Máme také obrovské zkušenosti s tandemovými seskoky pro handicapované klienty. Jako jediná společnost v ČR skáčeme s klienty až do 110 kg.

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařská prohlídka, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se už o vše postaráme.

Naši tandemoví piloti jsou skuteční profesionálové, tandemové seskoky a instruktorská činnost jsou jejich hlavním zaměstnáním. Věnují se tandemovým seskokům denně a nepřijedou pouze "na skok" po své směně v práci nebo brigádně o víkendu a bez výjimky patří k nejzkušenějším instruktorům v ČR.

Naše společnost zakoupila nové moderní tandemové systémy Sigma od firmy Relative Workshop, které byly od základu vyvíjeny dle nejnovějších poznatků o tandemových seskocích. Systémy Sigma obsahují mnoho vylepšení, díky kterým jsou minimálně o 20% bezpečnější než ostatní tandemové systémy jiných firem. Výčet těchto vylepšení by Vám asi nic neřekl, ale věřte, že naši tandempiloti i Vy jako pasažéři zcela jistě ocení daleko větší komfort postroje, mnohem příjemnější let na padáku a přistání.

Všechny naše padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty!

SLUŽBY


Tandemové seskoky Zažijte bezpečným způsobem volný pád!
Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili a nevěděli, jak tuto „bláznivou“ myšlenku uskutečnit! Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný skutečně pro každého.
Kurzy parašutismu - AFF Jsme akreditovaná škola parašutismu. Máme mezinárodní licence i licence USPA. Pořádáme kurzy IFF - délka trvání 2 dny a kurzy AFF - délka trvání 4-5 dní. Jedná se o nejmodernější formu výuky parašutismu. Všechny skoky se provádí z výšky 4000m za osobního doprovodu 2 instruktorů. Sportovní seskoky * Sportovní seskoky * Koučing * Půjčování materiálu * Ceny letenek * Kurzy a kempy * Obrazovky manifestu * Kalendář * Bezpečnost * E-shop
Jsme "SKYDIVERS FRIENDLY DZ". Záleží nám na tom, abys udělal tolik seskoků, kolik si naplánuješ.

REZERVACERezervaci proveďte na našem mateřském webu www.jump-tandem.cz.

POUKAZY


POUKAZ NA TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4 000 m Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné, naši tandemoví piloti jsou profesionálové, tandemové seskoky a parašutismus jsou jejich hlavním zaměstnáním. 5 390 Kč POUKAZ NA TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4 000 m + HD video + fotografie Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné, naši tandemoví piloti jsou profesionálové, tandemové seskoky a parašutismus jsou jejich hlavním zaměstnáním. 7 990 Kč POUKAZ NA TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4 000 m + video z handy kamery Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné, naši tandemoví piloti jsou profesionálové, tandemové seskoky a parašutismus jsou jejich hlavním zaměstnáním.
Tvůj seskok bude natočený handy kamerou, kterou bude mít Tvůj tandem pilot na ruce.
7 390 Kč
POUKAZ NA TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4 000 m + HD video + fotografie + handy cam video Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné, naši tandemoví piloti jsou profesionálové, tandemové seskoky a parašutismus jsou jejich hlavním zaměstnáním. 8 490 Kč

FAQ (často kladené otázky)


Jak dlouho strávím na letišti?

Požádáme Vás, abyste přijeli 45 minut před sjednaným časem seskoku. Na letišti strávíte cca 2 - 2,5 hodiny podle toho, zda máte tandemový seskok s videozáznamem nebo variantu bez videozáznamu.

Mohu s sebou vzít na letiště doprovod?

Ano, rádi Vaše blízké na našem letišti uvítáme. Ovšem rádi bychom poprosili, abyste měli své čtyřnohé mazlíčky vzhledem k bezpečnosti na vodítku.

 

Jak se k vám dostaneme?

Mapka "Kde nás najdete" je v patičce webových stránek. Pokud se rozhodnete k nám na letiště vyrazit podle navigace, nedoporučujeme zadávat naši adresu Drásov-Skalka 39. Může se stát, že Vás navigace přivede do blízké vesnice.
Do moderních navigací můžete jednoduše zadat "skycentrum" nebo "Letiště Příbram" a to Vás dovede přímo k nám na letiště.
Na letišti je placené parkoviště 50,- Kč (celodenní parkovné) a platí se pouze při vjezdu. Mějte prosím připravené drobné. :)

Mohu mít na seskok svou vlastní kameru?

Omlouváme se, ale z bezpečnostních důvodů není možné použít svou vlastní kameru, a to ani GoPro kameru se speciálním postrojem. Toto jsou pravidla provozovatelů tandemových seskoků po celém světě. Váš seskok rád natočí jeden z našich skvělých vzdušných kameramanů. Děkujeme za pochopení.

všechny příspěvky  »

TÝMPetr Molnár Video střihač Jiří "Bob" Wrobel kameraman Petr Crhák kameraman Láďa Fletter tandempilot

celý tým  »

VIDEA


Tandemový seskok

Miss Universe

Handy Camera

všechna videa »

KONTAKTYKde nás najdete?

Letiště Příbram - LKPM
Letiště Příbram 1
Provozovatel:

JUMP-TANDEM SkyCentrum s. r. o.
Loosova 262/1, Lesná
638 00 Brno

IČ:24169528
DIČ:CZ24169528

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 129253.

Kontakty:

Telefon:+420 724 002 001
E-mail:info@skycentrum.cz
pdfObchodní podmínky platné od 11. 04. 2023(142,88 kB) pdfHow to get to our departure point in Prague(637,8 kB) pdfJak se k nám dostat(1,12 MB) pdfHow to get to the Airport(1,14 MB)
MAPA STRÁNEK

ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 ....... 2024 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz