Vánoční dárek v krásné plechovce. Dárkové balení objednejte na tel. 724 002 001
SKY CENTRUM PŘÍBRAM

O JUMP-TANDEM SkyCentruJUMP-TANDEM SkyCentrum s.r.o. je jediným provozovatelem tandemových seskoků na letišti v Příbrami. S námi skáčete opravdu ze 4km! Vyhněte se nepříjemným překvapením u společností, které nabízejí seskok ze 3000-4000m. Většinou u nich dosáhnete výšky max. 2700m. Nemůžou za to :-). Jen používají letadlo, které ani do 3000m nevyletí. U nás poletíte nádherným turbovrtulovým letadlem a věřte, že i ten vyhlídkový let při stoupání do 4000m si opravdu užijete.

Na letišti v Příbrami působíme všichni již od roku 2001. Za tuto dobu se nám podařilo nasbírat obrovské zkušenosti a pro své klienty vybudovat skutečně reprezentativní zázemí, kde se Vy ani Váš doprovod rozhodně nebudete nudit. Bezpečnost je u nás na prvním, druhém i třetím místě.

Našimi klienty jsou jak děti od 8 let (se souhlasem min. 1 rodiče), tak senioři do 100 let. Máme také obrovské zkušenosti s tandemovými seskoky pro handicapované klienty. Jako jediná společnost v ČR skáčeme s klienty až do 110 kg.

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařská prohlídka, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se už o vše postaráme.

Naši tandemoví piloti jsou skuteční profesionálové, tandemové seskoky a instruktorská činnost jsou jejich hlavním zaměstnáním. Věnují se tandemovým seskokům denně a nepřijedou pouze "na skok" po své směně v práci nebo brigádně o víkendu a bez výjimky patří k nejzkušenějším instruktorům v ČR.

Naše společnost zakoupila nové moderní tandemové systémy Sigma od firmy Relative Workshop, které byly od základu vyvíjeny dle nejnovějších poznatků o tandemových seskocích. Systémy Sigma obsahují mnoho vylepšení, díky kterým jsou minimálně o 20% bezpečnější než ostatní tandemové systémy jiných firem. Výčet těchto vylepšení by Vám asi nic neřekl, ale věřte, že naši tandempiloti i Vy jako pasažéři zcela jistě ocení daleko větší komfort postroje, mnohem příjemnější let na padáku a přistání.

Všechny naše padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty!

SLUŽBY


Tandemové seskoky Zažijte bezpečným způsobem volný pád!
Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili a nevěděli, jak tuto „bláznivou“ myšlenku uskutečnit! Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný skutečně pro každého.
Kurzy parašutismu - AFF Jsme akreditovaná škola parašutismu. Máme mezinárodní licence i licence USPA. Pořádáme kurzy IFF - délka trvání 2 dny a kurzy AFF - délka trvání 4-5 dní. Jedná se o nejmodernější formu výuky parašutismu. Všechny skoky se provádí z výšky 4000m za osobního doprovodu 2 instruktorů. Sportovní seskoky * Sportovní seskoky * Koučing * Půjčování materiálu * Ceny letenek * Kurzy a kempy * Obrazovky manifestu * Kalendář * Bezpečnost * E-shop
Jsme "SKYDIVERS FRIENDLY DZ". Záleží nám na tom, abys udělal tolik seskoků, kolik si naplánuješ.

REZERVACE  «   Listopad 2022   »  
PondělíPo ÚterýÚt StředaSt ČtvrtekČt Pátek SobotaSo NeděleNe
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04

POUKAZY


POUKAZ NA TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4 000 m Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné, naši tandemoví piloti jsou profesionálové, tandemové seskoky a parašutismus jsou jejich hlavním zaměstnáním. 4 950 Kč POUKAZ NA TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4 000 m + HD video + fotografie Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné, naši tandemoví piloti jsou profesionálové, tandemové seskoky a parašutismus jsou jejich hlavním zaměstnáním. 7 390 Kč POUKAZ NA TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4 000 m + video z handy kamery Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné, naši tandemoví piloti jsou profesionálové, tandemové seskoky a parašutismus jsou jejich hlavním zaměstnáním.
Tvůj seskok bude natočený handy kamerou, kterou bude mít Tvůj tandem pilot na ruce.
6 950 Kč
POUKAZ NA TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4 000 m + HD video + fotografie + handy cam video Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné, naši tandemoví piloti jsou profesionálové, tandemové seskoky a parašutismus jsou jejich hlavním zaměstnáním. 7 940 Kč

FAQ (často kladené otázky)


Jak dlouho strávím na letišti?

Požádáme Vás, abyste přijeli 45 minut před sjednaným časem seskoku. Na letišti strávíte cca 2 - 2,5 hodiny podle toho, zda máte tandemový seskok s videozáznamem nebo variantu bez videozáznamu.

Mohu s sebou vzít na letiště doprovod?

Ano, rádi Vaše blízké na našem letišti uvítáme. Ovšem rádi bychom poprosili, abyste měli své čtyřnohé mazlíčky vzhledem k bezpečnosti na vodítku.

Bohužel, letištní restaurace je zavřená, prosím, myslete na to, pokud se k nám chystáte i s rodinou. Děkujeme za pochopení.

Jak se k vám dostaneme?

Mapka "Kde nás najdete" je v patičce webových stránek. Pokud se rozhodnete k nám na letiště vyrazit podle navigace, nedoporučujeme zadávat naši adresu Drásov-Skalka 39. Může se stát, že Vás navigace přivede do blízké vesnice.
Do moderních navigací můžete jednoduše zadat "skycentrum" nebo "Letiště Příbram" a to Vás dovede přímo k nám na letiště.
Na letišti je placené parkoviště 50,- Kč (celodenní parkovné) a platí se pouze při vjezdu. Mějte prosím připravené drobné. :)

Mohu mít na seskok svou vlastní kameru?

Omlouváme se, ale z bezpečnostních důvodů není možné použít svou vlastní kameru, a to ani GoPro kameru se speciálním postrojem. Toto jsou pravidla provozovatelů tandemových seskoků po celém světě. Váš seskok rád natočí jeden z našich skvělých vzdušných kameramanů. Děkujeme za pochopení.

všechny příspěvky  »

TÝMLáďa Fletter tandempilot Radek Bednář kameraman Martin Cabal kameraman, tandempilot Jirka Nytra tandempilot

celý tým  »

VIDEA


Tandemový seskok

Miss Universe

Handy Camera

všechna videa »

KONTAKTYKde nás najdete?

Letiště Příbram - LKPM
Letiště Příbram 1
Provozovatel:

JUMP-TANDEM SkyCentrum s. r. o.
Loosova 262/1, Lesná
638 00 Brno

IČ:24169528
DIČ:CZ24169528

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 129253.

Kontakty:

Telefon:+420 724 002 001
E-mail:info@skycentrum.cz
pdfObchodní podmínky platné od 01. 09. 2022(151,99 kB) pdfHow to get to our departure point in Prague(637,8 kB) pdfJak se k nám dostat(1,12 MB) pdfHow to get to the Airport(1,14 MB)
ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 ....... 2022 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz