Start sezóny 2022 je odložen Více informací naleznete v sekci FAQ
SKY CENTRUM PŘÍBRAM

O SKY CENTRU PříbramSky Centrum Příbram s.r.o. je jediným provozovatelem tandemových seskoků na letišti v Příbrami. S námi skáčete opravdu ze 4 000 m! Vyhněte se nepříjemným překvapením při realizaci Vašich zážitků od zprostředkovatelů / agentur a obraťte se přímo na nás! U nás nakupujete přímo od zprostředkovatele služby a zde jste vždy na prvním místě!

Na letišti v Příbrami působíme všichni již od roku 2001. Za tuto dobu se nám podařilo nasbírat obrovské zkušenosti a pro své klienty vybudovat skutečně reprezentativní zázemí, kde se Vy ani Váš doprovod rozhodně nebudete nudit. Bezpečnost je u nás na prvním, druhém i třetím místě.

Našimi klienty jsou jak děti od 8 let (se souhlasem min. 1 rodiče), tak senioři do 100 let. Máme také obrovské zkušenosti s tandemovými seskoky pro handicapované klienty. Jako jediná společnost v ČR skáčeme s klienty až do 130 kg a to bez jakéhokoliv příplatku!

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařská prohlídka, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se už o vše postaráme.

Naši tandemoví piloti jsou skuteční profesionálové, tandemové seskoky a instruktorská činnost jsou jejich hlavním zaměstnáním. Věnují se tandemovým seskokům denně a nepřijedou pouze "na skok" po své směně v práci nebo brigádně o víkendu a bez výjimky patří k nejzkušenějším instruktorům v ČR.

Naše společnost zakoupila nové moderní tandemové systémy Sigma od firmy Relative Workshop, které byly od základu vyvíjeny dle nejnovějších poznatků o tandemových seskocích. Systémy Sigma obsahují mnoho vylepšení, díky kterým jsou minimálně o 20% bezpečnější než ostatní tandemové systémy jiných firem. Výčet těchto vylepšení by Vám asi nic neřekl, ale věřte, že naši tandempiloti i Vy jako pasažéři zcela jistě ocení daleko větší komfort postroje, mnohem příjemnější let na padáku a přistání.

Všechny naše padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty!

FAQ (často kladené otázky)


Proč jsme museli odložit start sezóny 2022

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že start sezóny 2022 je dočasně odložený a hledáme řešení této nepříznivé ekonomické situace. Sledujte prosím naše stránky kde Vás budeme včas informovat.

Děkujeme Vám za pochopení.

Team Sky Centra Příbram
 

všechny příspěvky  »

TÝMRadek Bednář kameraman Jarda Hrstka tandempilot, AFF instruktor Marek Liebl Foto, Facebook, Instagram, Marketing Michal Procházka kameraman, AFF instruktor

celý tým  »

KONTAKTYSky Centrum Příbram s.r.o.
Drásov – Skalka 39
261 01 Příbram 1

IČ:24169528
DIČ:CZ24169528

Firma je zapsána v obchodním rejstříku
Krajského soudu v Praze, oddíl C, vložka 185115.
pdfObchodní podmínky platné od 4. 3. 2022(168,8 kB)
ZPRACOVÁNÍ COOKIES
ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ2019 ....... 2022 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz