!!! ZAČÍNÁME OPĚT SKÁKAT!!! V SOBOTU 16.5.2020 SE NA VÁS TĚŠÍME PRO REZERVACE NA KVĚTEN A ČERVEN AKČNÍ CENY - V SEKCI REZERVACE, REZERVUJTE POHODLNĚ ONLINE
SKY CENTRUM PŘÍBRAM

O SKY CENTRU PříbramSky Centrum Příbram s.r.o. je jediným provozovatelem tandemových seskoků na letišti v Příbrami. S námi skáčete opravdu ze 4.200 m! Vyhněte se nepříjemným překvapením při realizaci Vašich zážitků od zprostředkovatelů / agentur a obraťte se přímo na nás! U nás nakupujete přímo od zprostředkovatele služby a zde jste vždy na prvním místě!

Na letišti v Příbrami působíme všichni již od roku 2001. Za tuto dobu se nám podařilo nasbírat obrovské zkušenosti a pro své klienty vybudovat skutečně reprezentativní zázemí, kde se Vy ani Váš doprovod rozhodně nebudete nudit. Bezpečnost je u nás na prvním, druhém i třetím místě.

Našimi klienty jsou jak děti od 8 let (se souhlasem min. 1 rodiče), tak senioři bez omezení věku. Máme také obrovské zkušenosti s tandemovými seskoky pro handicapované klienty. Jako jediná společnost v ČR skáčeme s klienty až do 130 kg a to bez jakéhokoliv příplatku!

K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařská prohlídka, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se už o vše postaráme.

Naši tandemoví piloti jsou skuteční profesionálové, tandemové seskoky a instruktorská činnost jsou jejich hlavním zaměstnáním. Věnují se tandemovým seskokům denně a nepřijedou pouze "na skok" po své směně v práci nebo brigádně o víkendu.  Každý z nich absolvoval již nejméně 6.000 seskoků a bez výjimky patří k nejzkušenějším instruktorům v ČR.

Naše společnost zakoupila nové moderní tandemové systémy Sigma od firmy Relative Workshop, které byly od základu vyvíjeny dle nejnovějších poznatků o tandemových seskocích. Systémy Sigma obsahují mnoho vylepšení, díky kterým jsou minimálně o 20% bezpečnější než ostatní tandemové systémy jiných firem. Výčet těchto vylepšení by Vám asi nic neřekl, ale věřte, že naši tandempiloti i Vy jako pasažéři zcela jistě ocení daleko větší komfort postroje, mnohem příjemnější let na padáku a přistání.

Všechny naše padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty!

SLUŽBY


Tandemové seskoky Zažijte bezpečným způsobem volný pád!
Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili a nevěděli, jak tuto „bláznivou“ myšlenku uskutečnit! Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný skutečně pro každého.
Parašutistický výcvik - základní parašutistický výcvik
- samostatný seskok IAFF
- výcvik AFF

REZERVACE

Tandemový seskok ze 4 000 m Tandemový seskok ze 4 000 m + full HD video + fotografie Tandemový seskok ze 4 000 m + full HD video + fotografie +handy cam video  «   Květen 2020   »  
PondělíPo ÚterýÚt StředaSt ČtvrtekČt Pátek SobotaSo NeděleNe
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

POUKAZY


POUKAZ NA TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4 000 m Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné, naši tandemoví piloti jsou profesionálové, tandemové seskoky a parašutismus jsou jejich hlavním zaměstnáním. 4 200 Kč POUKAZ NA TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4 000 m + HD video + fotografie na USB Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné, naši tandemoví piloti jsou profesionálové, tandemové seskoky a parašutismus jsou jejich hlavním zaměstnáním. 6 400 Kč POUKAZ NA TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4 000 m + HD video + fotografie + handy cam video na USB Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný pro každého. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné, naši tandemoví piloti jsou profesionálové, tandemové seskoky a parašutismus jsou jejich hlavním zaměstnáním. 6 900 Kč POUKAZ NA ZÁKLADNÍ PARAŠUTISTICKÝ VÝCVIK Samostatný seskok z výšky 1 200 – 1 500 metrů s automatickým otevřením padáku. 3 000 Kč POUKAZ NA IAFF VÝCVIK Seskok z výšky 4.000 m se 2 instruktory. 7 200 Kč

FAQ (často kladené otázky)


Jak dlouho strávím na letišti?

Požádáme Vás, abyste přijeli 30 minut před sjednaným časem seskoku. Na letišti strávíte cca 1 - 1,5 hodiny podle toho, zda máte tandemový seskok s videozáznamem nebo variantu bez videozáznamu.

Mohu s sebou vzít na letiště doprovod?

Ano, rádi Vaše blízké na našem letišti uvítáme. Ovšem rádi bychom poprosili, abyste měli své čtyřnohé mazlíčky vzhledem k bezpečnosti na vodítku.
Děti si mohou v našem manifestu vypůjčit nějaké hračky (motorky apod.).
Bohužel, letištní restaurace je zavřená, prosím, myslete na to, pokud se k nám chystáte i s rodinou. Děkujeme za pochopení.

Jak se k vám dostaneme?

Mapku, kde nás najdete, uvidíte na našich webových stránkách. Pokud se rozhodnete k nám na letiště vyrazit podle navigace, nedoporučujeme zadávat naši adresu Drásov-Skalka 39. Může se stát, že Vás navigace přivede do blízké vesnice.
Do moderních navigací můžete jednoduše zadat "skycentrum" a to Vás dovede přímo k nám na letiště.
Na letišti je placené parkoviště 50,- Kč a platí se při vjezdu. Prosíme, mějte připravenou minci. :)

Mohu mít na seskok svou vlastní kameru?

Omlouváme se, ale bohužel z bezpečnostních důvodů není možné použít svou vlastní kameru, a to ani GoPro kameru se speciálním postrojem. Toto jsou pravidla provozovatelů tandemových seskoků po celém světě. Váš seskok rád natočí jeden z našich skvělých vzdušných kameramanů. Děkujeme za pochopení.

všechny příspěvky  »

TÝMHonza Vojta tandempilot Jarda Hrstka tandempilot, AFF instruktor Láďa Fletter tandempilot Radek Bednář kameraman

celý tým  »

VIDEA


Reklama Den Braven s Ondrou Bankem

Z natáčení čínské reality show

Ruda SUPERMAN :)) – tandemový seskok Rudy z Ostravy

všechna videa »

WEBKAMERYSky Academy s.r.o. - webkamera východ
Sky Academy s.r.o. - webkamera západ


KONTAKTYSky Centrum Příbram s.r.o.
Drásov – Skalka 39
261 01 Příbram 1

IČ:24169528
DIČ:CZ24169528

Firma je zapsána v obchodním rejstříku
Krajského soudu v Praze, oddíl C, vložka 185115.

Telefon:+420 724 002 001
E-mail:info@skycentrum.cz2019 ....... 2020 © skycentrum.cz
webdesign | websystem | KAO.cz