Tandemové seskoky

Proč tandemový seskok? Tandemové seskoky jsou nejjednodušší cestou jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili a nevěděli, jak tuto „bláznivou“ myšlenku uskutečnit! Tandemové seskoky představují bezpečný a fyzicky nenáročný adrenalinový zážitek vhodný skutečně pro každého. Mezi naše klienty se řadí jak děti (se souhlasem rodičů), tak i aktivní senioři.
Jako jediná společnost v Čechách skáčeme s klienty s váhou do 130 kg, a to bez jakéhokoliv příplatku.

Ceník tandemových seskoků od 1.1.2018:
tandemový seskok ze 4.000 m 4.200,- Kč
tandemový seskok + HD video + fotografie na USB 4 GB 6.400,- Kč
tandemový seskok + HD video + fotografie + selfie video na USB 4 GB 6.900,- Kč

V našem e-shopu ZDE najdete akční ceny tandemových seskoků v podobě poukazů s platností 1 rok ode dne vydání při platbě předem.

Vyzkoušejte si tandemový seskok s námi, a to v největším centru parašutismu a vyhlídkových letů v ČR – na letišti v Příbrami. Tandemové seskoky s námi jsou bezpečné a zábavné! Naši tandemoví piloti jsou skuteční profesionálové, tandemové seskoky a instruktorská činnost jsou jejich hlavním zaměstnáním.
Každý z nich absolvoval již nejméně 6.000 seskoků a bez výjimky patří k nejzkušenějším instruktorům v ČR.
K seskokům používáme zahraniční padáky vybavené automatickými zajišťovacími přístroji Cypres.
K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařská prohlídka, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se už o vše postaráme. 🙂
Tandemový seskok může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 130 kg (výjimky po konzultaci možné).

Jak to probíhá?
Po příchodu na recepci (manifest) vyplníte přihlášku k tandemovému seskoku a odevzdáte Váš voucher. Následně Vám přidělíme číslo skupiny a odeberete se do „přípravny“, kde Vás oblékneme do kombinézy a speciálního postroje pro seskok. Poté obdržíte asi 15 minutovou instruktáž, během které Vám tandempilot i s pomocí instruktážního videa vysvětlí, jak seskok probíhá. Na oči dostanete ochranné brýle.
Nastupujete s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k seskoku (letadlo stoupá cca 15 minut do výšky 4.000 m). Během stoupání si Vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem. Ve správné výšce následuje tolik očekávaný výskok z letadla, cca 50 vteřin euforie volného pádu rychlostí cca 200 km/h, otevření padáku a bezpečné přistání „do měkkého“ – na klín Vašeho tandempilota. 🙂

Po přistání si užíváte gratulace od Vašich nejbližších. Od nás obdržíte navíc CERTIFIKÁT o absolvování tandemového seskoku a ORIGINÁLNÍ TANDEMOVÉ TRIČKO.

Celý průběh seskoku – od nástuu do letadla, volného pádu až po přistání – je možné natočit a nafotit jedním z našich šikovných vzdušných kameramanů. Ten natočené záběry ihned sestříhá, ozvučí a vypálí digitální fotografie v profi kvalitě na CD nebo stáhne na USB flash disk. Vše Vám předává max. do 30 minut po seskoku.
O svou radost z nevšedního zážitku se tak můžete s kýmkoliv podělit a sami sebe opakovaně spatřit ve filmu.
🙂 Kameraman Vám natočí nastupování do letadla, let letadlem se záběry zevnitř kabiny, pilotní kabiny a záběry z okna letadla. Poté se zavěsí zvenku na trup letadla a natáčí vás a fotografuje ve dveřích těsně před výskokem a spolu s Vámi odskakuje ve stejném okamžiku. Celou dobu volného pádu je před Vámi, můžete mu podat ruku, mávat na něj. V poloze na zádech pak natáčí otevírání vašeho padáku a sám otevírá o něco později padák tak, aby přistál dřív, znovu nachystal kameru a fotoaparát a zaznamenal Vaše přistání.

VAROVÁNÍ!!! Seskoky s námi jsou velice návykové! 🙂

Kde skáčeme
Naše služby poskytujeme výhradně na našem domovském letišti Příbram – Dlouhá Lhota s výbornou polohou nedaleko Prahy. Zde jsme pro Vás vybudovali skutečně krásné zázemí s hotelem, restaurací a dalšími službami, kde se Vy i Vaše ratolesti určitě nebudete nudit.

Proč se s námi rozhodně nebát
Naše společnost zakoupila nové moderní tandemové systémy Sigma od firmy Relative Workshop, které byly od základu vyvíjeny dle nejnovějších poznatků o tandemových seskocích. Systémy Sigma obsahují mnoho vylepšení, díky kterým jsou minimálně o 20% bezpečnější než ostatní tandemové systémy jiných firem. Výčet těchto vylepšení by Vám asi nic neřekl, ale věřte, že naši tandempiloti i Vy jako pasažéři zcela jistě ocení daleko větší komfort postroje, mnohem příjemnější let na padáku a přistání.

Všechny naše padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem Cypres, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu parašutisty!

Naši tandemoví piloti jsou skutečnými profesionály. Tandemové skákání je jejich profesí na plný úvazek. Každý z nich má na svém kontě více než 6.000 seskoků. Svou profesi vykonávají řadu let, jsou nezkušenějšími tandemovými piloty v ČR.